Wyniki konkursu w Programie KLUB

Z radością informujemy, że nasz Uczniowski Klub Sportowy otrzymał dotacje ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 15 000 zł.

W dniu dzisiejszym zostały udostępnione wyniki konkursu w programie KLUB.  Wniosek, napisany przez Prezesa  UKS -u. Mariusza Wińskiego otrzymał pozytywną opinię i znalazł się wśród 1264 klubów, które zakwalifikowały się do programu KLUB w 2016 roku. Zdecydowana większość wniosków  (2380) została odrzucona z powodu błędów formalnych. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na działalność szkoleniową dwóch sekcji sportowych piłka nożna chłopców  oraz piłka siatkowa dziewcząt w tym na zakup sprzętu sportowego.

Bardzo dziękujemy panu Mariuszowi Wińskiemu za zaangażowanie i poświęcony czas podczas pisania wniosku.

Zarząd UKS Lider Dębogórze