Ważne informacje po Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu

Ważne informacje po Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu

W dniu dzisiejszym o godz. 19:15 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków UKS Lider Dębogórze na którym podjęto następujące decyzje oraz Uchwały:

1. Od września 2015 roku składka członkowska dla piłkarzyzostała podwyższona do 80 zł., dla siatkarek do 60 zł. Dziewczęta uczestniczące w projekcie Multisport opłacają składkę w wysokości 30 zł (do zakończenia projektu), rodzeństwo ulga 10 zł/osoba. (uchwała)

2. Należy uregulować wszystkie zaległe składki do 30 września 2015 roku włącznie ze składką sierpniową. Rodzice zostaną powiadomieni o zaległościach drogą mailową, telefoniczną lub podczas treningu.

3. Rodzice, którzy wpłacili składkę w wysokości 40 zł zobowiązani są do wyrównania tej składki za wrzesień 2015.

4. Trenerzy poszczególnych grup zobowiązani są do prowadzenia rejestru zawodników oraz upominaniu rodziców o zaległościach w składkach.

5. Podjęto uchwałę dot. wprowadzenia zmian w statucie - zmiana dotyczyła dołączenie punktu 8 do rozdziału 2, który mówi o organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży jako cele statutu.

6. Badania lekarskie dla zawodników i zawodniczek odbędą sie w przyszłym tygodniu po zebraniu min. 20 osób. Koszt Badań - 50 zł. 

7. W dniu 23 września 2015 r. odbędzie sie Multimistrzowski Dzień Rodziny podczas którego wezmą udział wszystkie roczniki naszych sekcji. W tym dniu nie będzie zajęć treningowych. 

8. Zakup sprzętu sportowego (koszulka i spodenki, dres, piłka)  dla piłkarzy do uzgodnienia na zebraniach w poszczególnych rocznikach z trenerami. 

Wszelkie informacje dot. organizacji zajęć  dostępne na stronie interetowej klubu - prosimy o zwiększenie aktywności i zanagażowanie się w życie naszego UKS-u. 

Z wyrazami szacunku, 

Prezes UKS Lider Dębogórze 
Mariusz Wiński 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości