Półkolonie Letnie 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 6 do 12 roku życia do udziału w półkolonii sportowo-rekreacyjnej organizowanej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Obrońców Kępy Oksywskiej i SSM w Dębogórzu.

Półkolonie letnie to wyjątkowy program dla dzieci z urozmaiconym programem sportowo-rekreacyjnym. To mnóstwo śmiechu i radości, ćwiczeń i aktywności fizycznej, zabaw, tańca, biegania, pływania, rozgrywek zespołowych.

Dzięki naszym półkoloniom dzieci mogą spędzić czas bardzo aktywnie, twórczo, pożytecznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Podczas 5-dniowych turnusów stworzymy dzieciom wymarzone wakacje!

oferta - kliknij w poniższy link

PÓŁKOLONIE LETNIE 2016