Podsumowanie obozu sportowo-rekreacyjnego w Pomichówku

Podsumowanie obozu sportowo-rekreacyjnego w Pomichówku

W dniach 20-30 lipca 2015 odbył się III Obóz Sportowy w Pomiechówku (k.Warszawy).

Od początku pobytu młodzi sportowcy dzielnie brali udział w treningach piłki siatkowej (dziewczęta) oraz piłki nożnej (chłopcy). Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności sportowe podczas kilku treningów dziennie. Nie sposób było się nudzić przy wielu atrakcjach takich jak: zabawa w parku linowym dla odważnych, spływ kajakowy rzeką Wkra, wesołe miasteczko, kąpiele w rzece, wizyta w Aquaparku w Jachrance, dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek a także wycieczka do Warszawy- naszej pięknej stolicy (wizyta w warszawskim zoo, Zamku Królewskim, Pałacu Kultury i czas zakupów w “Złotych Tarasach”). Dodatkowo wieczorami wychowawcy grup organizowali gry i zabawy dla wszystkich. Sportowcy brali udział miedzy innymi w grze w kalambury, w wyścigach rzędów, meczu kadra kontra obozowicze i wiele innych. W ostatni dzień obozu odbył się chrzest uczestników. Na koniec, kierownik obozu zakończył wyjazd oficjalnym spotkaniem. Każdy dostał słodki upominek wraz z dyplomem oraz pamiątkową koszulkę. Wsród wyróżnionych uczestników obozu znalazła się Patrycja Śliwka, której wychowawcy wręczyli dyplom za wysoką kulturę osobistą i koleżeńską postawę. Nagrodę otrzymał także najmłodszy, niespełna siedmioletni, sportowiec - Kacper Rembiałkowski,
za nieustający dobry humor i dostarczenie wielu radości wszystkim obozowiczom.

Uśmiechnięte miny są dowodem, że ten obóz był cudowną przygodą!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości