INFO Lider 10/2017 -sekcja siatkarska

Ważne informacje dla rodziców – sekcja piłki siatkowej

INFO LIDER 10/2017

• Harmonogram treningów:

Poniedziałek, środa, piątek - 17:30 – 19:00

- Wszyscy starają się uczęszczać na treningi systematycznie. Każdy powinien być minimum na dwóch treningach w tygodniu (najlepiej 3 razy). Jeżeli, ktoś z różnych względów nie może uczestniczyć w danym treningu zobowiązany jest do powiadomienia trenera sms-em o swojej nieobecności.

• Treningi motoryczne - W I semestrze roku 2017/2018 nie korzystamy z treningów motorycznych Fizjoword ze względu na dodatkowe opłaty i nie wywiązywanie się z opłat w poprzednim semestrze.
  • Składki członkowskie – Każdy uczestnik zajęć jest zobowiązany do opłacania miesięcznej składki członkowskiej w kwocie 60 zł – płatna do 15 każdego miesiąca. Zarząd UKS -u zwraca się z prośbą o uregulowanie zaległych składek.
  • Badania Sportowe – Każdy uczestnik zajęć obowiązkowo wyrabia książeczkę zdrowia sportowca. Poradnia Medycyny Sportowej W Pucku Adres: Armii Wojska Polskiego 16 , Puck Tel. (058)675 84 14
  • Stroje turniejowo – meczowe. Osoby które nie zakupiły strojów na własność mogą składać zamówienia do dnia 30 października 2017 roku. Koszt 125 zł.
  • Wyjazd integracyjny: propozycja wyjazdu całej sekcji siatkarskiej do Aquaparku w Redzie w dniu 30 października 2017 roku od godz. 17:30. Pobyt 3 – godz. Zbiórka 17:15 przed Aquaparkiem – koszt 30 zł/osoba. Wpłacamy gotówkę do trenera do dnia 25 października 2017 r.
  • W dniu 13 października trening odwołany!
  • Bardzo prosimy wszystkich rodziców o współpracę, zaangażowanie oraz pomoc w działalności UKS-u.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Prezes UKS Lider Dębogórze