II Miejsce w turnieju Somonino Cup - 2008/2009

II Miejsce w turnieju Somonino Cup - 2008/2009

W NIEDZIELĘ  08.11.2015 NASI ZAWODNICY PRZEZNACZYLI NA UDZIAŁW TURNIEJU DLA CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2008. JUŻO 08:00 RANO NASI ZAWODNICY WRAZ Z LICZNĄ GRUPĄ KIBICÓW STAWILI SIĘ W SOMONINIE, GOTOWI NA SPOTKANIA Z RÓWIEŚNIKAMI Z BANINA, BOJANA I STAROGARDU GDAŃSKIEGO. W PIERWSZYM MECZU NASI CHŁOPCY ZMIERZYLI SIĘ Z DRUŻYNĄ AP BANINO I PO ŁADNEJ AKCJI W WYKONANIU MACIEJA I KONDZIA, ZASŁUŻENIE WYGRALI 1-0. W DRUGIM MECZU LIDER PONOWNIE WYGRAŁ, TYM RAZEM 2-0 PO DWÓCH BRAMKACH MACIEJA, ASYSTOWALI MU PRZY TYM FILIP I NASZ BRAMKARZ SZYMON. PO TYM MECZU PEWNYM BYŁO TO, ŻE NASZA DRUŻYNA WYJDZIE Z GRUPY DO ĆWIERĆFINAŁÓW. PYTANIE BYŁO TYLKO TAKIE, Z KTÓREGO MIEJSCA. OSTATNIE SPOTKANIE GRUPOWE,KTÓRE GRALIŚMY Z DRUŻYNĄ KP STAROGARD GDAŃSKI BYŁO MECZEM O PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE.NAS CHŁOPCY MIMO PEWNEGO AWANSU, WALCZYLI OD POCZĄTKU O ZWYCIĘSTWO I PO PIĘKNYM MECZU WYGRALI 1-0. STRZELCEM BRAMKI ZOSTAŁ MACIEK, PO DRUGIEJ JUŻW TYM TURNIEJU ASYŚCIE SZYMONA, KTÓRY DŁUGIM WYRZUTEM PIŁKI IDEALNIE OBSŁUŻYŁ MACIEJA. PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE OZNACZAŁO TEORETYCZNIE SŁABSZEGO RYWALA W KOLEJNEJ FAZIE TURNIEJU. W 1/4 NASZYM RYWALEM ZOSTAŁA DRUŻYNA BENIAMINEK II STAROGARD GDAŃSKI. OD POCZĄTKU MECZ BYŁ BARDZO WYRÓWNANY I OBIE DRUŻYNY SWOIMI KILKOMA AKCJAMI ZASŁUŻYŁY NA GROMKIE BRAWA LICZNIE ZGROMADZONEJ PUBLICZNOŚCI. OD POŁOWY MECZU POWOLI ZARYSOWAŁA SIĘ PRZEWAGA NASZYCH CHŁOPCÓW, CZEGO DOWODEM BYŁA ZDOBYTA BRAMKA, NIESTETY SŁUSZNIE NIE UZNANA PRZEZ SĘDZIEGO, PONIEWAŻ PIŁKA UDERZONA Z AUTU, NIE ZOSTAŁA PRZEZ NIKOGO Z ZAWODNIKÓW DOTKNIĘTA. DWIE MINUTY PRZED KOŃCEM MECZU, ZAWODNIK BENIAMINKA, TUŻ PRZED POLEM KARNYM ZAGRAŁ PIŁKĘ RĘKĄ, Z CZEGO SKWAPLIWIE SKORZYSTAŁ MACIEJ, MOCNYM UDERZENIEM ZDOBYŁ TYM RAZEM GOLA, UZNANEGO PRZEZ ARBITRA, DO KOŃCA MECZU WYNIK NIE ULEGŁ JUŻ ZMIANIE I MOGLIŚMY SIĘ CIESZYĆ Z AWANSU DO PÓŁFINAŁU.NASZYM RYWALEM O FINAŁ BYŁA TYM RAZEM PIERWSZA DRUŻYNA BENIAMINKA, MECZ OD PIERWSZYCH MINUT TRZYMAŁ W OGROMNYM NAPIĘCIU. WIDAĆ BYŁO ŻE KOLEDZY CHCĄ ZREWANŻOWAĆ SIĘ ZA PORAŻKĘ SWOJEJ DRUGIEJ DRUŻYNY W 1/4 FINAŁU I OD POCZĄTKU ATAKOWALI NASZĄ BRAMKĘ. NA SZCZĘŚCIE SZYMON DZIELNIE BRONIŁ I STARAŁ SIĘ ABY ŻADNA PIŁKA NIE WPADŁA DO JEGO BRAMKI. NASI ZAWODNICY NIE POPRZESTAWALI TYLKO NA OBRONIE, ALE RÓWNIEŻ ATAKOWALI. JEDNA Z AKCJI OFENSYWNYCH ZAKOŃCZYŁA SIĘ ZAGRANIEM RĘKĄ OBROŃCY W POLU KARNYM, CO SKRZĘTNIE WYCHWYCIŁ SĘDZIA, DYKTUJĄC RZUT KARNY. PEWNYM EGZEKUTOREM OKAZAŁ SIĘ MACIEJ, KTÓRY ZDOBYŁ SWOJĄ 5 BRAMKĘ W TYM TURNIEJU. DO KOŃCA MECZU, MIMO HEROICZNYCH STARAŃ NASZYCH RYWALI, WYNIK NIE ULEGŁ ZMIANIE. CO NASI MŁODZI ZAWODNICY PRZYJĘLI Z OGROMNYM ZACHWYTEM I WIELKĄ RADOŚCIĄ. TRENER ANDRZEJ POGRATULOWAŁ SWOIM PODOPIECZNYM PIĘKNEJ WALKI I W SZATNI ROZPOCZĄŁ PRZEKAZYWANIE WSKAZÓWEK NA MECZ O ZŁOTO. W FINALE LIDER DĘBOGÓRZE SPOTKAŁ SIĘ Z SILNĄ DRUŻYNĄ U2 BYTÓW. OD POCZĄTKU FINAŁU ZAWODNICY W BIAŁYCH KOSZULKACH RUSZYLI DO PRZODU, SPYCHAJĄC NAS DO DEFENSYWY. RYWALE CAŁY CZAS PRÓBOWALI ZDOBYĆ GOLA, STRZAŁAMI Z DALEKA. W 5 MINUCIE MIMO DOBREJ INTERWENCJI NASZEGO BRAMKARZA PIŁKA NIESTETY WPADŁA DO NASZEJ BRAMKI, PO RAZ PIERWSZY W TYM TURNIEJU, JAK SIĘ RÓWNIEŻ OKAZAŁO PO RAZ OSTATNI. NIESTETY MIMO WIELKIEJ WOLI WALKI I LIDER NIE ZDOŁAŁ WYRÓWNAĆ I W GRZE O ZŁOTO PRZEGRALI 0-1, ZAJMUJĄC DRUGIE MIEJSCE, CO JEST OGROMNYM SUKCESEM NASZYCH MŁODYCH ZAWODNIKÓW JAK I TRENERAANDRZEJA, KTÓRY PRZEZ CAŁY TEN TURNIEJ "GRAŁ" ZE SWOIM ZESPOŁEM. ZAWODNICY WIELE WSKAZÓWEK POTRAFILI ZASTOSOWAĆ W SWOJEJ GRZE I WIDAĆBYŁO, ŻE ZESPÓŁ GRA JUŻ CORAZ LEPSZĄPIŁKĘ. SZCZEGÓLNE GRATULACJE DLA MACIEJA, KTÓRY Z PIĘCIOMA5 GOLAMI, ZDOBYŁ TYTUŁ I NAGRODĘ DLA NAJLEPSZEGO STRZELCA TURNIEJU. (http://liderdebogorze2008.futbolowo.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz
  • kibic karol napisał
    lał

  • kibic napisał
    Gratulację

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości