DAROWIZNA OD FUNDACJI PERN S.A.

DAROWIZNA OD FUNDACJI PERN S.A.

Z  wielką radością chcielibyśmy poinformować, że Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze otrzymał Darowiznę od Fundacji  Grupy PERN, która działa od kwietnia 2013 roku dzięki środkom przekazywanym przez fundatorów – PERN S.A. oraz „OLPP” sp. z o.o. 

Darowizna została przyznana na podstawie złożonego przez Zarząd UKS -u wniosku. W dniu 3 listopada 2017 roku została zawarta umowa Darowizny z Fundacją o przekazaniu środków na konto naszego Stowarzyszenia. W uprzednim tygodniu środki na kocie zostały zaksięgowane. Środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu strojów turniejowo-meczowych  i sprzętu sportowego. 

W imieniu wszystkich członków naszego Klubu serdecznie dziękujemy Fundacji  Grupy PERN za pomoc finansową i  wsparcie zadań statutowych UKS-u. Oświadczamy, że otrzymane środki zostaną spożytkowane zgodne z umową. 

Zarząd UKS Lider Dębogórze 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości