5 urodziny UKS Lider Dębogórze

5 urodziny UKS Lider Dębogórze

W dniu dzisiejszym nasz Uczniowski Klub Sportowy obchodzi swoje 5 urodziny. Głównym inicjatorem i założycielem UKS-u był pan Mariusz Wiński, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję Prezesa. Z tej okazji życzymy wszystkim założycielom, trenerom, działaczom, zawodnikom i ich rodzicom wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów oraz sukcesów sportowych w następnych latach działalności.

W związku z Jubileuszem 5 -lecia UKS -u chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków klubu na zabawę taneczną. Dokładny termin i miejsce ukaże się w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • UKS Iskra Gdynia napisał
    Gratulacje z okazji 5-lecia > Dobra Sportowa Robota

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości